tipi_jesienMiło nam gościć Państwa na naszej stronie. Jesteśmy firmą rodzinną oferującą organizację oryginalnych imprez dla dzieci oraz spotkań dla dzieci i rodziców przez cały rok. Zapraszamy na urodziny, imprezy integracyjne, wycieczki przedszkolne, szkolne i kolonijne, festyny, Andrzejki, Mikołajki, Dzień Dziecka, Walentynki, zakończenie roku szkolnego, pierwszy dzień wiosny i wiele innych okazji. Zapewniamy rodzinną atmosferę, opiekę doświadczonych animatorów, oryginalne zabawy i konkurencje. Dopasowujemy scenariusz imprezy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Organizujemy imprezy zarówno w plenerze (dysponujemy klimatycznym placem zabaw z dużym namiotem TIPI, strzelnicą, zjazdówką),  jak i w obiektach zamkniętych (np. sprawdzona sala, dom). Na życzenie możemy dojechać i zorganizować imprezę we wskazanym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w odpowiednich działach strony.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Różnorodność oferty – organizujemy imprezy na świeżym powietrzuna sali lub w  domu klienta. Proponujemy niezapomniane imprezy w klimacie m.in. indiańskimrycerskim, czarodziejskim, pirackim, cyrkowym, strzelecko-sportowym, olimpijskim, teatralnym, muzyczno – tanecznym.
  • Atmosfera spotkania – „Tipiland” to firma rodzinna, więc możecie Państwo liczyć na równie rodzinną atmosferę oraz prowadzenie przez doświadczonych animatorów, zarówno jeśli chodzi o imprezy plenerowe, jak i te organizowane na sali. W przypadku zabawy na świeżym powietrzu, w zależności od pory roku i panującej aury, przygotowujemy odpowiednie zabawy i konkurencje. Zimą, czy w chłodne jesienne i wiosenne dni możemy rozpalić ognisko i upiec kiełbaski. W przypadku załamania pogody posiadamy m.in. ogrzewany pawilon przeciwdeszczowy / przeciwśniegowy dla dzieci i rodziców. Na taką okoliczność mamy zawsze plan „B”, czyli zestaw zabaw możliwych do zrealizowania w określonych warunkach. Jesteśmy też przygotowani na atak komarów (moskitiery, odstraszacze itp.). W sytuacjach ekstremalnych, jak burza, porywisty wiatr itp. oczywiście możemy przełożyć imprezę na inny dogodny termin.
  • Idealna lokalizacja – proponujemy Państwu sprawdzone klimatyczne duże sale w  Zielonej Górze (OHP przy ul. Zamenhofa) lub oryginalny plac zabaw pod miastem (odległość 7 km od centrum – kilka minut jazdy samochodem lub możliwość prostego dojazdu publicznymi i prywatnymi środkami komunikacji – PKS, DA-MI).
  • Możliwość dojazdu i zorganizowania imprezy we wskazanym miejscu (w odległości do 50-70 km od Zielonej Góry).
  • Atrakcyjne zabawy i konkurencje – dobieramy odpowiednio do wieku uczestników oraz na życzenie do predyspozycji i upodobań dzieci, włącznie ze specjalnymi scenariuszami. Zapewniamy wystrój i sprzęty do zabaw w klimacie odpowiednim do wybranego scenariusza imprezy.
  • Oryginalne stroje dla uczestników imprezy urodzinowej, zaproszeniadyplomy, upominki i klimatyczny prezent dla jubilata.
  • Nie zapominamy o rodzicach – podczas urodzin zapewniamy rodzicom miejsce, gdzie mogą porozmawiać, napić się kawy czy herbaty i podglądać jak bawią się ich dzieci.

OPINIE

Tu przeczytasz opinie naszych gości

OPINIE

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem imprez Tipiland. Znajdziesz go tutaj.