Poniżej przykładowe opinie naszych Gości. Jeśli chcesz wystawić opinię o imprezie, wypełnij formularz TUTAJ lub wyślij maila na adres kontakt@tipiland.pl Dziękujemy.

Pożegnanie przedszkola – Przedszkole nr 22 w Zielonej Górze

W imieniu wszystkich rodziców dzieci z grupy ‚Zajączki’ z Przedszkola nr 22 pragnę serdecznie podziękować Pani Berenice i całej ekipie organizującej zabawę na zakończenie przedszkola dla naszych pociech. Mimo braku pogody dzięki inicjatywie Pani Bereniki impreza doszła do skutku i odbyła się w super warunkach zamiast w Przylepie to w szkole na ulicy Zamenhoffa. Organizatorzy naprawdę spisali się na medal. Dzieci były zachwycone pomyslowymi zabawami w tym także z rodzicami. Najlepszym dowodem na udaną zabawę jest fakt, że jeszcze na następny dzień nasze dzieci powtarzały jak to super było na imprezie. Pozostały nam cudowne wspomnienia udokumentowane licznymi zdjęciami. Podarowaliście wiele ciepła i radości naszym pociechom. Po prostu piękne dzięki.

Monika, mama przedszkolaka z grupy „Zajączki”

Ta firma jest jak najbardziej godna zaufania. Zorganizowana zabawa na zakończenie przedszkola była miłym zaskoczeniem dla dzieciaków i rodziców. Zapewnili nam sporo rozrywki, przemyślane turnieje, stosowne przebrania i gadżety i kompetentną opiekę. Przez kilka godzin nikt się nie nudził, a wszystko za przystępną cenę. Warto dodać, że każdy uczestnik imprezy dostał dyplom – nawet zaproszone do wspólnego spędzania czasu rodzeństwo.

Tomek, tata przedszkolaka z grupy „Zajączki”