Poniżej przykładowe opinie naszych Gości. Jeśli chcesz wystawić opinię o imprezie, wypełnij formularz TUTAJ lub wyślij maila na adres kontakt@tipiland.pl Dziękujemy.

Urodziny Zuzi (4 lata) – indiańskie

Właściwie wszystko było już ustalone. Urodziny naszej córki Zuzi miały odbyć się w sali zabaw. I wtedy na jednym z portali społecznościowych zobaczyłam zdjęcia córki mojej koleżanki: wszyscy goście przebrani byli za Indian. Natychmiast do niej napisałam z zapytaniem kto i gdzie organizuje takie przyjęcia. Odpisała: „wyszukaj w google Tipiland Zielona Góra. Super miejsce, nie mówiąc już o imprezie. W ogóle mają fajną ofertę.” Wyszukałam, weszłam na stronę, zobaczyłam. Decyzja była natychmiastowa: urządzamy imprezę w Tipilandzie!

Przyjęcia odbyło się w Krzywym Kominie. Na początku dzieciaki zostały pomalowane w barwy indiańskie, dostały pióropusze i nowe, indiańskie imiona. Pani animatorka okazała się młodą sympatyczną osobą, która nie tylko potrafiła zabawić grupę czterolatków, ale też utrzymać ich w ryzach. Mali goście bawili się świetnie: strzelali z łuku, kuszy, grali na instrumentach, urządzali wyścigi. Poczęstunek, z takim przejęciem przeze mnie przygotowywany, był porywany ze stołu i konsumowany w biegu, bo przecież tyle atrakcji się działo dookoła. Na koniec dostojna Jubilatka otrzymała indiański prezent – łapacz snów – który sprawił jej ogromną radość.

Trzeba podkreślić wyjątkowy profesjonalizm animatorki oraz właścicieli Tipilandu, którzy utrzymywali z nami stały kontakt. Pani Berenika chciała wiedzieć, w jakim wieku są dzieciaki, żeby odpowiednio ułożyć scenariusz. Przyznam, że takie podejście zyskało nasze szczególne uznanie.

Parafrazując reklamę: przyjęcie urodzinowe w Tipilandzie 390 zł, poczęstunek 100 zł, miny dzieciaków bezcenne!
Polecamy!

Agnieszka i Jacek, rodzice Indianki Zuzi

Urodziny Daniela (7 lat) – pirackie

Sala genialna, odpowiednich rozmiarów, dzieciaki mogły swobodnie biegać, zmieścił się duży stół dla dzieci i dla rodziców.Temat przewodni idealnie nadawał się dla gromady 7 letnich chłopców. Byli zachwyceni strzelaniem z łuku, z pistoletu. Największą atrakcją okazała się bitwa „morska” na kulki z gazety. Spora grupa (13) chłopców ani przez moment się nie nudziła, czas mieli zorganizowany co do minuty. Ledwo dali radę zjeść tort. Animatorka spisała się na medal. Zdjęcia wspaniałe.
Polecam

Gracja, mama Kapitana Daniela

Urodziny Piotrusia (6 lat) – czarodziejskie

Urodziny  dla Czarodziejek i Magów w krainie Tipiland to Magia przez duże M, która sprawiła, że dla naszego  synka urodziny były  niepowtarzalnym świętem i wyjątkową przygodą . Spotkanie w krainie czarów przyniosło jubilatowi i jego gościom mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów, a nam rodzicom mega zadowolenie z uśmiechów na twarzy naszych pociech.

Rodzice Czarodzieja Piotrusia

Urodziny Rysia (8 lat) – rycerskie

Polecam wszytkim Tipiland. Mili, profesjonalni organizatorzy potrafią zaczarować dwie godziny, które mijaja dzieciom bardzo szybko. Pozostają super wspomnienia! Dość powiedzieć, że mój zwykle podniecony prezentami Syn, zapomniał o swoich prezentach (po które musieliśmy wrócić) zafascynowany tarczą i mieczem, które zostały mu ofiarowane na pamiatke rycerskiej rozgrywki. Król Ryszard, jego Rycerze i Damy Serca byli zachwyceni. Uśmiechniete dzieciaki i super wrażenia to najlepsza rekomendacja Firmy. Goraco polecam!

Aga, mama Króla Ryszarda

Urodziny Kuby (5 lat) – cyrkowe

Urodzinowe przyjęcie w stylu cyrkowym na długo pozostanie w pamięci naszego syna i jego gości. Bardzo sympatyczna Pani animatorka co prawda nie zdołała namówić naszego syna na przebranie w strój clowna, ale zapanowała nad rozbrykaną grupą czterolatków. Zabawy były dostosowane do wieku dzieci, Najbardziej podobało się im chodzenie po „linie” z kijem, i kręcenie talerzem na drążku. Czas był zagospodarowany w 100% Zabawy, konkursy, zgadywanki sprawiły, że dwie godziny minęły błyskawicznie.

Rodzice Klauna „KOKO” Kuby

Urodziny Mileny (8 lat) – teatralne

Laurka dla Pań z Tipiland:
TIPI – to jest fajny – LAND
Już tam byłam i wesoło sie bawiłam.
Pirart, czarodziejka oraz indianin nieźli są
ale hitem jest?????????????? teatr lalek.
Sto pacynek i tysiąc minek,
jeszcze kostium zrobić możesz,
buziak w gimnastyce złożysz,
potem piękna scenografia i etiudy mozna grać
Miła atmosfera, uśmiechnięte miny młodych aktorów świadczą o cudownej zabawie.
Tipilandowe Panie zadanie wykonały na 102.
POLECAMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milenka z mamą Honoratą

Urodziny Igora (6 lat) – rycerskie

Wołam mojego synka:
– Igor, chodź bo mama chce wystawić opinie o twoich urodzinach, chodź i powiedz jak ci się podobało.
Igor przybiega i mówi:
– Mamo napisz, że bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, albo nie, napisz 100 razy bardzo.
Więc pisze 100 razy bardzo i 100% zadowolenia. Polecam , pełen profesjonalizm, super zabawa i świetne fotki…

Kasia, mama Igora – Króla Ze Srebrnego Zamku

Urodziny Michała (11 lat) – olimpijskie

To kolejne urodziny mojego syna w Tipilandzie i kolejna piątka + za pomysł i organizację. Mimo że Michał skończył w tym roku 11 lat emocje sięgnęły zenitu ;) Piękna sala gimnastyczna, zdrowa rywalizacja dzięki zawodowemu podejściu animatorki, różnorodność konkurencji…to tyle słodzenia, ale taka prawda. Hitem był łuk „Nerf” z celownikiem, unihokej, pistolet na podczerwień i mecz piłki nożnej. Polecam bez dwóch zdań!!!

Mariola i Daniel, rodzice Michała

Urodziny Laury (7 lat) – „Minionkowe”

Przyjęcie na 6+ !!!! Tipiland, a przede wszystkim pani Michalina spisali się na medal! ! Pełen profesjonalizm, wszystkie szczegóły dopracowane, a kreatywność prowadzącej nie pozostawia wątpliwości że jest to odpowiednie miejsce na wymarzone przyjęcie dziecka!!! A co najważniejsze i bezcenne, szczęśliwa córcia i jej goście. Pozdrawiam i polecam!!

Mama Laury