Zobacz zdjęcia z przykładowych imprez

Szkoła Czarodziejek i Magów

Zapraszamy na magiczną przygodę pośród czarów, zaklęć i tajemnic. Czeka na was zabawa pełna kolorów, zapachów, wielkich baniek mydlanych, „balonowych” kotów i wielu innych atrakcji. To również spotkanie z czarodziejską kulą, latającą miotłą i innymi „magicznymi” niespodziankami.


Zobacz galerię

W poszukiwaniu Świętego Graala

Święty Graal to marzenie życia niejednego sławnego rycerza. Dzisiaj i wy możecie wziąć udział w ekscytującej przygodzie i podjąć się niełatwego zadania, zdobycia  legendarnego Graala. Aby dotrzeć do finału zabawy, trzeba wykonać szereg ciekawych zadań, wziąć udział w turniejach. Będzie murowana sala, rycerskie miecze, lance, kusze, tarcze, hełmy i wiele innych „średniowiecznych” akcentów.

Zobacz galerię

 

Urodziny indiańskie

Czy można poczuć się przez chwilę jak prawdziwy Indianin i prawdziwa Indianka. Oczywiście, że tak! Pióropusze, barwy wojenne, totemy, strzelanie z łuku, rzut na bizonie rogi, wspólny taniec i koncert na etnicznych instrumentach czy indiańskie kalambury to tylko niektóre z atrakcji. A jak dodać do tego ekscytujące poszukiwanie złota…


JUBILAT

Zobacz galerię

JUBILATKA (młodsze dzieci)

Zobacz galerię

Cyrkowa przygoda

Klaun Piccolo zaprasza do swojego cyrku na niezapomnianą kolorową przygodę. Chodzenie po linie, tresura lwów, szczudła, żonglerka, cyrkowe kalambury, balonowe zawody…to tylko kilka z wielu atrakcji jakich doświadczycie podczas cyrkowych urodzin.


Zobacz galerię

Wyspa Piratów

To propozycja dla tych, którzy nie boją się wyzwań! Czaszka i dwa piszczele, czyli szalona podróż na piracką wyspę. Tajemnicza mapa z drogą do skarbu, pojedynki na miecze, kule armatnie, pistolety, wielkie kolorowe łodzie, perły, ryby, piracka luneta. Do tego sporo niespodzianek :) Emocje gwarantowane!


Zobacz galerię

Olimpiada

Sportowe zmagania na najwyższym poziomie. Olimpijskie konkurencje – i nie tylko. Profesjonalny sprzęt, gry zespołowe i indywidualne. Dla zwycięzców podium i prawdziwe medale, a dla jubilata – gospodarza igrzysk – okolicznościowy puchar. Dużo ruchu i ogrom emocji. Do tego piękna sala gimnastyczna na wyłączność. Jednym słowem, idealna propozycja dla fanów sportu :)

Zobacz galerię

Teatr

Chcecie poznać tajniki sztuki aktorskiej, zrobić własną kukiełkę i zagrać w etiudzie teatralnej? Jeśli tak, to propozycja właśnie dla Was. Poznacie marionetkę, jawajkę, pacynkę i burnaku. Zajrzycie do walizki emocji, zasiądziecie na krześle przemian, poznacie możliwości przepony i zastygniecie w stop klatce. Stworzycie swój niepowtarzalny strój sceniczny. A to wszystko pod okiem prawdziwej aktorki.

Zobacz galerię

Urodziny „minionkowe”

Urodziny „minionkowe” to super impreza z dużą dawką zabawy i kreatywności, oparta o tematykę bardzo popularnej serii filmów animowanych „Minionki”. Znajdziecie tu zabawy ruchowe, quizy oraz warsztaty plastyczne nawiązujące do tematu urodzin. To świetny pomysł dla małych fanów „Minionków”.

Zobacz galerię

Urodziny muzyczno – taneczne

Urodziny w formie warsztatów są idealną ofertą dla miłośników muzyki, śpiewu czy tańca. Rock, hip-hop, tango, a może cza-cza? – zatańczymy wszystko! Jaka to melodia? – nie tylko zgadniemy kto i co śpiewa, ale również sami zaśpiewamy. Gra na instrumentach? – kieliszki świetnie się do tego nadają. Muzyczne quizy, taneczne szaleństwo – jednym słowem odlotowe urodziny.