„Za uśmiech” to projekt, który wyrósł z naszej wewnętrznej potrzeby. Sami mamy dwójkę kochanych dzieci, które są naszymi największymi skarbami. Zdarza się na tym świecie, w tym także bardzo blisko, obok nas, że takie skarby chorują, cierpią lub z przeróżnych powodów miały mniej szczęścia niż my. Postanowiliśmy, w miarę naszych możliwości,  podarować im trochę radości w zamian za uśmiech :) Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby bezinteresownie zaangażować się w organizację imprez dla takich dzieci.

Urodziny Oliwki – 6 lat

Oliwka ma dopiero 6 lat, a już musi toczyć walkę z chorobą (białaczka) ….Walkę o życie…. Jesteśmy przekonani, że wygra :)
Zobacz galerię

Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości to program ogólnopolski, który pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i które potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać. W Akademii kimś takim jest Tutor – wolontariusz, który regularnie spotyka się z dzieckiem i pracuje z nim metodą 1 na 1, przez godzinę, co tydzień. Parafrazując znane przysłowie – Akademia nie daje dziecom ryby, lecz zaszczepia w nich mentalność wędkarza. „Akademia Przyszłości uczy wygrywać, teraz w szkole, później w życiu”.
Zobacz galerię

Wkrótce więcej zdjęć z naszych imprez…