Zobacz zdjęcia z przykładowych imprez

Szkoła Czarodziejek i Magów


Zobacz galerię

 

W poszukiwaniu Świętego Graala

Święty Graal to marzenie życia niejednego sławnego rycerza. Dzisiaj i wy możecie wziąć udział w ekscytującej przygodzie i podjąć się niełatwego zadania, zdobycia  legendarnego Graala. Aby dotrzeć do finału zabawy, trzeba wykonać szereg ciekawych zadań, wziąć udział w turniejach. Będzie murowana sala, rycerskie miecze, lance, kusze, tarcze, hełmy i wiele innych „średniowiecznych” akcentów.

Zobacz galerię

 

Złoto Azteków

Czy można poczuć się przez chwilę jak prawdziwy indianin i prawdziwa indianka. Oczywiście, że tak! Pióropusze, barwy wojenne, totemy, strzelanie z łuku, wiatrówki, indiański hokej, zjazd na linie czy wspólny koncert na etnicznych instrumentach, to tylko niektóre z atrakcji. A jak dodać do tego ekscytujące poszukiwanie złota…

JUBILAT

Zobacz galerię

 

JUBILATKA

Zobacz galerię

 

IMPREZA Z OGNISKIEM


Zobacz galerię

 

„Wyspa Piratów”

To propozycja dla tych co nie boją się wyzwań! Czaszka i dwa piszczele, czyli szalona podróż na piracką wyspę. Tajemnicza mapa z drogą do skarbu, pojedynki na miecze, kule armatnie, pistolety, wielkie kolorowe łodzie, perły, ryby, piracka luneta. Do tego sporo niespodzianek :) Emocje gwarantowane!
Zobacz galerię

 

„Impreza strzelecko – sportowa” (starsze dzieci)


Zobacz galerię


Poniżej przykład imprezy zorganizowanej na sali, którą z powodzeniem organizujemy w plenerze, jednak nie posiadamy aktualnie zdjęć ;)

„Cyrkowa przygoda”

Klaun Piccolo zaprasza do swojego cyrku na niezapomnianą kolorową przygodę. Chodzenie po linie, tresura lwów, szczudła, żonglerka, cyrkowe kalambury…to tylko kilka z wielu atrakcji jakich doświadczycie podczas cyrkowych urodzin.


Zobacz galerię

 

Dodatkowa atrakcja – Dmuchaniec ze zjeżdżalnią dla najmłodszych

Zobacz galerię